Praha

Marketingový specialista i nespecialista

Chceme být vidět a slyšet, makáme na sobě a máme v marketingu místo pro člověka, který se nebojí občas se ozvat, něco napsat a sem tam i graficky zpracovat. Všechny noty máme připravené nebo na nich pracujeme. Jsme start-up, před kterým stojí velká výzva v podobě sezony 2022, která bude největší v historii naší firmy. Spoléhají na nás stovky akcí a my chceme být maximálně připraveni. Je to výzva.

Co bys měl zvládnout pohledem Petra Pavlíčka

V týmu budeš pracovat se mnou a se Zuzkou, šikovnou specialistkou na sociální sítě, která se z podpory na akcích vypracovala v nedílnou součást celého našeho projektu. Před sebou máme všechny důležité překážky, které si lze představit, od tvorby nových textů v rámci podpory naší aplikace, po tvorbu mailingů, brandingu a dalších věcí, bez kterých nelze správně komunikovat, analyzovat a vyhodnocovat. To v čem je tvá síla se budeme snažit maximálně využít a v těch ostatních věcech ti pomůžeme, nebo si je rozdělíme v týmu. Nejde o to, abys zvládal všechno, důležitá je zdravá touha ukázat, co v tobě dříme a jít tím správným směrem, který bude přínosný pro nás a pro tvůj rozvoj.

Jak si tě představujeme

Baví tě technologie 

Máš v sobě kus kreativní duše

Máš přehled o marketingu napříč

Svá rozhodnutí stavíš na číslech

Máš praktickou zkušenost s marketingem

Jsi proaktivní a hledáš cesty, jak posunout brand 

Nechodíš kolem horké kaše a věci řešíš hnedTvoříme zde tým, který bude stavět na předchozích letech práce všech vývojářů a majitelů, která nebyla vidět a v roce 2022 musí spatřit světlo světa. NFCtron je živý organismus a žádný den tu není takový jako ten předešlý, zadání se občas mění z hodiny na hodinu, ale za vším stojí lidi, kteří vědí, že mohou změnit trh a vytvořit něco, co tu zatím nebylo. 


Pokud tě zaujal náš inzerát, klikni na tlačítko a vyplň krátký dotazník. Vřele ti děkuji.


Jsi připraven naskočit na palubu?

Naše hodnoty a jak pracujeme

Jsme start-up, který na silné vizi vyvíjí něco, co tu ještě nebylo. Od návštěvníka po prodejce a pořadatele se staráme o nevšední zážitek z akce, který přináší náš systém. Máme dva šéfy, kteří to řídí, hvězdnou podporu a bezkonkurenční vývojářský tým.

Sezona 2022 bude zlomová v mnoha ohledech. Chystáme se na velké věci, a proto potřebujeme naše týmy rozšířit o spolehlivé lidi, kteří rádi létají hodně vysoko a mají vášeň pro práci.

lidí používalo naši aplikaci v roce 2021
4
roky ladíme a vyvíjíme náš systém
280
akcí nás čeká v roce 2022

Často kladené dotazy

Od roku 2018 letíme vzhůru a staráme se o to, aby náš systém šlapal, jak má.

Každého, kdo v sobě má vášeň posouvat se každým dnem výš a nebojí se přemýšlet za dva rohy. NFCtron není společností, kde se kariéra buduje roky, pokud jsou výsledky, vážíme si vás a vyletíte klidně do nejvyšších pozic. Není důležité, kolik toho máte za sebou, nebo kolik je vám let, dáváme příležitost a důvěru lidem, o nichž jsme přesvědčeni, že posunou v naši vesmírnou misi.

Sázíme na mládí a máme mezi sebou fantastické profíky, někteří právě dovršili plnoletosti, jiným je kolem třiceti. Průměrný věk posádky se pohybuje kolem 24 let. 

Kanceláře máme v Praze a v Třebíči, odkud vyrážíme na akce.