Praha

Mobilní vývojář

Bavilo by tě řešit komplikované situace s migrací dat na běžících zařízeních? Vymačkávat z business nápadu maximum a implementovat ho do platební aplikace? Nebo by tě bavilo ladit chyby, které by mohly systém totálně položit? Pak tu mám něco pro tebe!

Co bys měl zvládnout v NFCtron pohledem Romana Kuchaříka?

Na vývoji platební aplikace pracuji již rok a za tu dobu jsem zažil řadu adrenalinových chvil, tím narážím na to, že pokud jsi zvyklý na dávku stresu, tak to nebude problém. Pokud na to zvyklý nejsi, nic se neděje, rádi tě ho naučíme zvládat.

 

Konkrétně by se jednalo o vývoj zmíněné platební aplikace nebo aplikace, ve které vypisujeme proběhlé platby (podobná mobilní aplikaci pro bankovní klienty). Technologicky jde o Flutter, na vykreslování UI a Kotlin na logiku. Aplikaci pro zákazníky píšeme ve Swiftu.

Na čem bys na úvod pracoval?

Pracoval bys na nové aplikaci, kterou si budou instalovat návštěvnici všech typů akcí a festivalů na svá zařízení. Potřebujeme v prvním kroku aby si dal celé aplikaci tvář. Koncepci máme, ale bude to hodně o tvé tvořivosti a samostatnosti.

S čím se budeš setkávat po technické stránce?

  • GIT – pro správu repozitářů
  • CI/CD – pipeline k produkci
  • Dart (Flutter) – na realizaci skic z Figmy
  • Kotlin – pro core logiku aplikace
  • NoSQL – k ukládání v zařízeních
  • REST API/WebSocket – na komunikaci s API
  • Figma – na skicy vizuálů aplikací
  • Android EMM – správa telefonů v našem systému
  • NFC – používáme k platbám

Je ti něco z těchto pojmů cizí? Vůbec nevadí, tvoji kvalitu to nijak neurčuje.


Práce, co je vidět.
Roman Kuchařík

Kde komunikujeme a organizujeme se?

 • Slack – obdobně jako asi každá technicky založená firma komunikujeme ve Slacku, kde máme požehnaně kanálů, ale tebe ze začátku bude asi nejvíce zajímat kanál #dev_report. Sem každý den sepíšeme, na čem jsme pracovali, co jsme zvládli nebo nezvládli a taky co plánujeme na další den. Krásně pak v týmu víme, co kdo dělá a nebo nedělá.
 • JIRA – pro správu projektů používáme JIRu, kde plánujeme a trackujeme svoje úkoly. Ačkoliv je občas otrava vymýšlet, popisky a časové odhady svých úkolů, je to nesmírně nápomocná věc k zorientování aktuálního stavu vývoje. Pak se hlavně z vedení nemusí furt ptát, na čem to vlastně dělám a kdy to bude hotové.
 • Kanceláře – základnu máme v Třebíči, ale v posledním roce jsme se rozrostli i do Prahy, kam momentálně pravidelně docházím. Sídlíme na Pankráci ve Spaces Parkview Prague. V blízké době budeme kanceláře zvětšovat. Už nám jsou zase malé. Klasika.

Pokud jsi došel až sem, tak tě nabídka pravděpodobně zaujala, stačí tedy zvednout telefon a zavolat nebo napsat e-mail, a můžeme se sejít online nebo naživo.


Roman Kuchařík, [email protected], +420 725 818 808


Jsi připraven naskočit na palubu?

Naše hodnoty a jak pracujeme

Jsme start-up, který na silné vizi vyvíjí něco, co tu ještě nebylo. Od návštěvníka po prodejce a pořadatele se staráme o nevšední zážitek z akce, který přináší náš systém. Máme dva šéfy, kteří to řídí, hvězdnou podporu a bezkonkurenční vývojářský tým.

Sezona 2022 bude zlomová v mnoha ohledech. Chystáme se na velké věci, a proto potřebujeme naše týmy rozšířit o spolehlivé lidi, kteří rádi létají hodně vysoko a mají vášeň pro práci.

lidí používalo naši aplikaci v roce 2021
4
roky ladíme a vyvíjíme náš systém
280
akcí nás čeká v roce 2022

Často kladené dotazy

Od roku 2018 letíme vzhůru a staráme se o to, aby náš systém šlapal, jak má.

Každého, kdo v sobě má vášeň posouvat se každým dnem výš a nebojí se přemýšlet za dva rohy. NFCtron není společností, kde se kariéra buduje roky, pokud jsou výsledky, vážíme si vás a vyletíte klidně do nejvyšších pozic. Není důležité, kolik toho máte za sebou, nebo kolik je vám let, dáváme příležitost a důvěru lidem, o nichž jsme přesvědčeni, že posunou v naši vesmírnou misi.

Sázíme na mládí a máme mezi sebou fantastické profíky, někteří právě dovršili plnoletosti, jiným je kolem třiceti. Průměrný věk posádky se pohybuje kolem 24 let. 

Kanceláře máme v Praze a v Třebíči, odkud vyrážíme na akce.