Celá ČR

Podpora na akcích

Postaráš se o správné fungování dobíjecích zón. Zajistíš správné odbavení vstupenek a hladké dobíjení čipů. Užiješ si fesťák a poznáš ostatní z našeho týmu. Pro tuhle práci je důležitý úsměv a dobrá nálada. A pokud budeš chtít, členem týmu můžeš být klidně celé prázdniny.

Každý víkend máme na programu hodně akcí. K tomu, abychom to všechno zvládli, potřebujeme tebe. Budeš se starat o návštěvníky, sem tam pomůžeš zkušenějším kolegům, a podporu poskytneš třeba i prodejcům na akcích. Záleží na tobě, co ti nejvíc sedne, protože u nás neexistuje něco jako pevná pozice, my se řídíme tím, že každý může vyletět vzhůru a záleží na něm, jak příležitost uchopí.

Tvoříme výjimečný systém pro akce a festivaly a ty můžeš být jeho součástí.

Co bys měl/a zvládnout

Měl bys být komunikativní a sem tam něco vysvětlit by pro tebe neměl být problém. Vše ti ukážeme, takže budeš přesně vědět, co dělat. Hodně dbáme na to, aby návštěvníci a pořadatelé dostali to nejlepší, a tak úsměv a pozitivní nálada k této práci prostě patří.

Co tě čeká

Spoluorganizace dobíjecích zón našeho systému
Komunikace s návštěvníky akce
Víkendové brigádničení
Spolupráce na DPP nebo IČO
Odměna 1 500 – 3 000 Kč / den
Proplacená cesta na akci

Jsi připraven naskočit na palubu?

Naše hodnoty a jak pracujeme

Jsme start-up, který na silné vizi vyvíjí něco, co tu ještě nebylo. Od návštěvníka po prodejce a pořadatele se staráme o nevšední zážitek z akce, který přináší náš systém. Máme dva šéfy, kteří to řídí, hvězdnou podporu a bezkonkurenční vývojářský tým.

Sezona 2022 bude zlomová v mnoha ohledech. Chystáme se na velké věci, a proto potřebujeme naše týmy rozšířit o spolehlivé lidi, kteří rádi létají hodně vysoko a mají vášeň pro práci.

lidí používalo naši aplikaci v roce 2021
4
roky ladíme a vyvíjíme náš systém
280
akcí nás čeká v roce 2022

Často kladené dotazy

Od roku 2018 letíme vzhůru a staráme se o to, aby náš systém šlapal, jak má.

Každého, kdo v sobě má vášeň posouvat se každým dnem výš a nebojí se přemýšlet za dva rohy. NFCtron není společností, kde se kariéra buduje roky, pokud jsou výsledky, vážíme si vás a vyletíte klidně do nejvyšších pozic. Není důležité, kolik toho máte za sebou, nebo kolik je vám let, dáváme příležitost a důvěru lidem, o nichž jsme přesvědčeni, že posunou v naši vesmírnou misi.

Sázíme na mládí a máme mezi sebou fantastické profíky, někteří právě dovršili plnoletosti, jiným je kolem třiceti. Průměrný věk posádky se pohybuje kolem 24 let. 

Kanceláře máme v Praze a v Třebíči, odkud vyrážíme na akce.