Celá ČR

Pokladní — brigáda

Hledáš rozmanitou brigádu nejen na letní prázdniny? Brigádu, kde nakoukneš do zákulisí koncertů a festivalů napříč Českou republikou? Jsi komunikativní, zodpovědný a nebojíš se práce s penězi? Právě tebe hledáme!


Tvoříme výjimečný systém pro akce a festivaly a ty můžeš být jeho součástí.

Co bys měl/a zvládnout

Pro tuto pozici hledáme zodpovědného, komunikativního a usměvavého brigádníka, který pomůže návštěvníkům zorientovat se v platebním systému NFCtron.

 

… a že o nasazení našeho systému na akci slyšíš poprvé? Neboj, není to nic těžkého. Na tvé první akci ti vše vysvětlí náš zkušený tým, který tam bude vždy pro tebe. Pokud budeš mít jakoukoliv otázku, nestyď se zeptat, rád ti kdokoliv z nás poradí.

 

Chceš se stát našim pokladním, ale nemáš zkušenosti s prací s lidmi nebo s prací za pokladnou? Nevadí. Všechny potřebné zkušenosti získáš během prvních pár akcí.


Co tě čeká

  • Budeš pracovat se systémem NFCtron, získáš svoji pokladnu a budeš mít na starost komunikaci s návštěvníky, kteří náš systém ještě neznají.
  • Seznámíš se s akcemi z nového úhlu, nahlédneš do zákulisí a příprav koncertů a festivalů.
  • Nabízíme ti výdělek v průběhu celé sezóny, v roce 2022 nás čeká přes 260 akcí a pevně věříme, že si vybereš tu správnou pro tebe.
  • Rosteme a ty můžeš s námi. Když v tobě uvidíme potenciál, oslavíme tě a nabídneme ti postup na vyšší pozici.
  • Uzavřeme s tebou spolupráci na DPP nebo IČO, volba je na tobě.
  • Protože akce nepřijdou za tebou, ale musíš ty za nimi, proplatíme ti cestovné. Pokud budeš na vícedenní akci, zajistíme ti ubytování.
  • Za tvoji práci tě čeká odměna 135 Kč/hod. hrubá mzda, když ale uvidíme, že se snažíš a máš dobré výsledky, může být tvá odměna vyšší.


Jak komunikujeme

Vše řešíme skrze dvě komunikační platformy — Discord a Notion — a že ti nic neříkají? Neboj, vše ti vysvětlíme v úvodním e-mailu, který od nás obdržíš po vyplnění dotazníku níže.

 

Na Discordu probíhá naše hlavní komunikace. Tady se dozvíš, když přidáme novou akci nebo když tě vybereme na akci. Pokud budeš mít nějakou otázku, tady je na to ten správný prostor.

 

V Notionu na tebe čeká náš interní kalendář plný nejrůznějších akcí napříč celou ČR. Právě tam se budeš moct přihlásit a včas se dozvíš, zda jsme tě na akci potvrdili.

 

Jsi připraven naskočit na palubu?

Naše hodnoty a jak pracujeme

Jsme start-up, který na silné vizi vyvíjí něco, co tu ještě nebylo. Od návštěvníka po prodejce a pořadatele se staráme o nevšední zážitek z akce, který přináší náš systém. Máme dva šéfy, kteří to řídí, hvězdnou podporu a bezkonkurenční vývojářský tým.

Sezona 2022 bude zlomová v mnoha ohledech. Chystáme se na velké věci, a proto potřebujeme naše týmy rozšířit o spolehlivé lidi, kteří rádi létají hodně vysoko a mají vášeň pro práci.

lidí používalo naši aplikaci v roce 2021
4
roky ladíme a vyvíjíme náš systém
280
akcí nás čeká v roce 2022

Často kladené dotazy

Od roku 2018 letíme vzhůru a staráme se o to, aby náš systém šlapal, jak má.

Každého, kdo v sobě má vášeň posouvat se každým dnem výš a nebojí se přemýšlet za dva rohy. NFCtron není společností, kde se kariéra buduje roky, pokud jsou výsledky, vážíme si vás a vyletíte klidně do nejvyšších pozic. Není důležité, kolik toho máte za sebou, nebo kolik je vám let, dáváme příležitost a důvěru lidem, o nichž jsme přesvědčeni, že posunou v naši vesmírnou misi.

Sázíme na mládí a máme mezi sebou fantastické profíky, někteří právě dovršili plnoletosti, jiným je kolem třiceti. Průměrný věk posádky se pohybuje kolem 24 let. 

Kanceláře máme v Praze a v Třebíči, odkud vyrážíme na akce.