Třebíč

Řídící Event Manager pro centrálu v Třebíči

Budeš ve spolupráci s naší posádkou chystat a připravovat všechny akce, které nás v sezóně i mimo ni budou čekat. Pravomoci si spolu vyjasníme podle tvých schopností a našich požadavků. Nečekej práci s přesně stanovenou pracovní dobou. Jeden víkend je 8 akcí, další víkend klidně 16 akcí. Akce mají rozdílnou velikost, typ a náročnost na přípravu. Některé akce běží i v týdnu. Některé týdny jsou jednodušší a některé složité. Věř nám nebo ne, v průběhu sezóny se setkáš s řadou nečekaných výzev.

Rychlá verze pro ty, co nemají čas

Kdo jsme: Česká firma s unikátním řešením pro platby na festivalech a kulturních akcích.

Koho hledáme: Mozek našich operací  vedoucího logistiky a přípravy akcí z centrály v Třebíči.

Co nabízíme: Budeme poslouchat, co nám řekneš, tým se podle toho bude řídit, a ještě ti zaplatíme až 53 000 Kč.

Jsi vhodný kandidát pokud: Jsi organizačně zdatný, kreativní, komunikativní a v problémech vidíš příležitost, jak se zlepšovat. Technologický background nevyžadujeme, ale určitě bys měl mít základní digitální přehled. 


Vytvořili jsme a neustále vyvíjíme jedinečný systém pro akce a festivaly a ty můžeš být jeho součástí.

Koho a proč hledáme

Čeká nás opravdu velká nálož nejen jednorázových akcí v sezóně 2022. Každý víkend máme na programu velkou porci eventů. V Třebíči máme zázemí, odkud vyráží i naše firemní flotila a plánuje se logistika. 

Schází nám člen posádky, který bude přípravu všech akcí koordinovat s ostatními členy týmu – centrální nervový uzel, přes který budou protékat informace, vysílány pokyny a celkově bude sloužit jako pevný bod našich aktivit. 


Sezóna NFCtron je velká jízda a sportovní závod, který někdy vypadá chaoticky, ale ty tomu umíš dát systém a řád.

Co po tobě budeme chtít a co za to nabízíme

Budeš ve spolupráci s naší posádkou chystat a připravovat všechny akce, které nás v sezóně i mimo ni čekají. Pravomoci si spolu vyjasníme podle tvých schopností a našich požadavků. 


Nečekej práci s přesně stanovenou pracovní dobou. Jeden víkend je 8 akcí, další víkend 16 akcí. Akce mají rozdílnou velikost, typ a náročnost na přípravu. Některé akce běží i v týdnu. Některé týdny jsou jednodušší a některé složité. Věř nám nebo ne, v průběhu sezóny se setkáš s řadou nečekaných výzev. 

Nabízíme ti spolupráci na hlavní pracovní poměr a odměnu závislou na sezóně a tvém výkonu až do výše 53 000 Kč.

Máme o tebe zájem, protože jsi

Organizačně zdatný – umíš spojovat lidi, přidělovat a řídit jejich činnosti, umíš koordinovat naši posádku tak, aby vznikl tým lidí fungující jako švýcarské hodinky.

Komunikativní – co ti budeme povídat, často je potřeba vykomunikovat jednoduše to, co se na první pohled jeví složitě. 

Nejsi velký stresař – když něco nefunguje, nedaří se, nebo ti padne na poslední chvíli klacek pod nohy, tak se neschoulíš do klubíčka a neděláš, že nejsi přítomen, ale naopak překážky bereš jako něco, co zastaví ostatní, ale tebe ne.

Kreativní – firmu tvoříš s námi – každou část postupně zlepšujeme, nebojíš se přicházet s novým řešeními a hned je aplikovat do své práce.

Jsi připraven naskočit na palubu?

Naše hodnoty a jak pracujeme

Jsme start-up, který na silné vizi vyvíjí něco, co tu ještě nebylo. Od návštěvníka po prodejce a pořadatele se staráme o nevšední zážitek z akce, který přináší náš systém. Máme dva šéfy, kteří to řídí, hvězdnou podporu a bezkonkurenční vývojářský tým.

Sezona 2022 bude zlomová v mnoha ohledech. Chystáme se na velké věci, a proto potřebujeme naše týmy rozšířit o spolehlivé lidi, kteří rádi létají hodně vysoko a mají vášeň pro práci.

lidí používalo naši aplikaci v roce 2021
4
roky ladíme a vyvíjíme náš systém
280
akcí nás čeká v roce 2022

Často kladené dotazy

Od roku 2018 letíme vzhůru a staráme se o to, aby náš systém šlapal, jak má.

Každého, kdo v sobě má vášeň posouvat se každým dnem výš a nebojí se přemýšlet za dva rohy. NFCtron není společností, kde se kariéra buduje roky, pokud jsou výsledky, vážíme si vás a vyletíte klidně do nejvyšších pozic. Není důležité, kolik toho máte za sebou, nebo kolik je vám let, dáváme příležitost a důvěru lidem, o nichž jsme přesvědčeni, že posunou v naši vesmírnou misi.

Sázíme na mládí a máme mezi sebou fantastické profíky, někteří právě dovršili plnoletosti, jiným je kolem třiceti. Průměrný věk posádky se pohybuje kolem 24 let. 

Kanceláře máme v Praze a v Třebíči, odkud vyrážíme na akce.